Tworzymy rolety, plisy, żaluzje i moskitiery na wymiar. Solidne, trwałe i dopasowane osłony okienne z wysokiej jakości tworzywa. Prosty i przejrzysty konfigurator, bogata paleta kolorów.

Skomponuj na wymiar swoje rolety materiałowe lub dzień noc w kasecie, bez kasety lub wolnowiszące. Na wymiar żaluzje plisowane lub harmonijkowe tzw plisy, żaluzje drewniane, bambusowe lub aluminiowe. Moskitiery okienne, drzwiowe, rolowane, plisowane i przesuwne, również robione pod Twój indywidualny wymiar. Komponenty do naszych osłon są tylko i wyłącznie od sprawdzonych dostawców i producentów. Tylko wysokiej jakości komponenty są w stanie stworzyć rolety dzień i noc lub materiałowe, żaluzje drewniane lub bambusowe, plisy lub moskitiery na indywidualny wymiar.

Rolety, żaluzje, plisy i moskitiery na wymiar to nasza specjalność! 

Sprawdz jak zmierzyć, skonfiguruj, wybierz idealny materiał i zamów online na wymiar z dostawą. Jeżeli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy! Chętnie doradzimy gdy masz wątpliwości przy pomiarze lub podpowiemy, który system osłon spełni Twoje oczekiwania!